CENNIK KOSMETOLOGIA

WŁAŚCIWOŚCI ŚWIATŁA LED

Dzisiejsza medycyna estetyczna, dzięki zabiegom przy użyciu światła LED daje nowe możliwości poprawy wyglądu skóry utrzymania jej w dobrej kondycji, bez konieczności operacji plastycznych. Światło aktywuje w skórze szereg procesów biologicznych które są odpowiedzialne za przekształcanie struktur komórkowych, syntezę kolagenu i elastyny, aktywację endogennych porfiryn, oraz działanie antybakteryjne i łagodzące.

FOTOODMŁADZANIE ŚWIATŁEM LED

Twarz + szyja + regeneracja (1:30h)
180zł

Twarz + szyja + dekolt + regeneracja (1:30h-1:45h)
220zł

MIKRODERMABRAZJA

Jest popularnym rodzajem peelingu mechanicznego. Urządzenie wykorzystuje specjalne głowice, których końcówki pokryte są kryształkami naturalnego diamentu. Precyzyjna regulacja poziomu ciśnienia umożliwia dostosowanie głębokości zabiegu dla każdego typu skóry, Ta metoda jest w szczególności polecana osobom o wrażliwej i skłonnej do alergii skóry. Polecana u osób mających tendencję do tworzenia się zmarszczek oraz blizn. Korzystnie wpływa przy cerach ze zmianami trądzikowymi, rozszerzonymi porami, łojotoku.

Twarz + szyja + pielęgnacja PAYOT (1h)
130zł

Twarz + szyja + dekolt + pielęgnacja PAYOT ( 1:30h)
160zł

Twarz + szyja + pielęgnacja PAYOT + algi ( 1:30h)
150zł

Twarz + szyja + dekolt + pielęgnacja PAYOT + algi ( 1:30h)
180zł

Plecy + pielęgnacja PAYOT (1h)
140zł

Dotleniający masaż + algi + multiwitamina (ok. 1:30h-1:45h)
210zł Promocja!!! 160zł

PEELING KAWITACYJNY I SONOFEREZA

PEELING KAWITACYJNY to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie i bezboleśnie. To system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji. Peeling kawitacyjny działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości. Bardzo dobre efekty uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z SONOFOREZĄ. Fale emitowane przez specjalne urządzenie masują skórę i wprowadzają substancje aktywne w głąb do skóry właściwej. Sonoforeza wpływa na dotlenienie i ukrwienie skóry.

Peeling kawitacyjny wykonany dodatkowo podczas zabiegów pielęgnacyjnych oraz zabiegów oczyszczających i złuszczających cerę
25zł

Sonoforeza wykonana dodatkowo podczas zabiegów pielęgnacyjnych oraz zabiegów oczyszczających cerę
25zł